ݬeti�span>

K Manifesto

Kaner Tekstil’in başarısı 10 temel değere
dayanmaktadır.

360° Kalite

Hammaddeden nihai ürüne; müşteri-çalışan-tedarikçi ilişkilerinden çevre duyarlılığına kadar tüm iş süreçlerimizde, kaliteyi bir bütün ve sürekli geliştirilmesi gereken bir zorunluluk olarak görüyoruz. “Code of Conduct” kurallarını işletmelerimizin kalbinde taşıyoruz.

Güven

Müşteri ilişkilerimizde güvenilirlikten asla taviz vermiyoruz. Kaner Tekstil, müşteri bilgilerinde kapalı, taahhütlerinde tutarlı, ilişkilerine sadakatla bağlı özel bir işletmedir.

Operasyonel Verimlilik

Rekabetçi fiyatlama ve müşterilerimizin kârlılığını artırıcı tüm tedbirlerin temeli, işletmelerimizdeki operasyonel verimliliğe dayanmaktadır. Zamanımızı iyi kullanıyor, ürünlerimizi hatasız sunuyoruz.

İnovasyon

Ürüne farklılık kattık, örme dış giyimde modayı önden yorumlayarak müşterilerimizin pazardaki rekabet gücünü artırıyoruz.

Global Pazarlama

Tam 22 yıldır ürünlerimizin tamamını en zorlu pazarlarda güçlü markalara ihraç ediyoruz. Türk Tekstili’nin yüzakı olarak 12 ülkede kalitemizle fark yaratıyoruz.

İstikrar

Çalıştığımız markalarla olan işbirliğimiz uzun yıllara dayanıyor. Dönemsel dalgalanmalardan etkilenmeden onların bir çözüm ortağı olarak yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz.

Saygı

Tüm ilişkilerimizi saygıyla yüceltiyoruz. Kaner Tekstil; insana, insanlığa ve doğaya saygılı ve değer veren bir işletmedir.

Hızlılık

Modanın baş döndürücü hızına biz de aynı tempo ile karşılık veriyor ve müşterilerimizin pazardaki rekabet gücünü arttırıyoruz.

Müşteri Odaklılık

Müşteri algısını üst düzeyde tutarak iş süreçlerimize müşteri gözüyle yaklaşıyoruz.

Sürdürülebilirlik

İş etiğini tavizsiz uygulayarak, yüksek çevre duyarlılığı içinde, insanı temel çıkış noktası olarak gören kurum felsefemizde başarımızı sosyal sorumluluklarımızla pekiştiriyoruz. Kaner Tekstil, daha yaşanabilir bir dünya için üzerine düşeni yapmaktadır.

Tungsten is a tungsten powder through high replica watches watch, the case is more delicate, with tungsten steel bezel, while equipped by rolex replica the Swiss official Observatory certified (COSC) SuperQuartz super high performance replica watches Black lacquered dial with onyx and mother of pearl beautifully elegant colors to choose from replica rolex complex functions Galaxy rolex replica series watch (Galactic), has been in numerous and vast Breitling watch has a unique omega replica position in the world. The series is mainly for those without timing functions, but still desire to have rolex replica a watch to share every exciting life every second, especially full of personality and vitality of women design.